Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

dieti

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Похапване
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
radi
Гост





МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 2:37 pm    Заглавие: dieti Отговорете с цитат

mislili li ste si za tazi tema niakoga??? Palna izmama. Tai kato nai 4estite prilojiteli na tezi dieti sa nejnia pol,moga samo da im kaja, 4e iskreno gi sajaliavam Crying or Very sad -Nikakav efekt,samo tormoz i postoianni kompleksi. Moi savet e: pohapvaite si, ne se ograni4avaite, no se staraite da otdeliate vreme na aktivnia sport!!!
Върнете се в началото
EmilAleksov
Администратор


Регистриран на: 14 Окт 2004
Мнения: 700
Местожителство: Bulgaria, Sofia

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 4:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хммм, аз съм принципно съгласен с това... Може би всеки трябва да избере най-подходящия за него хранителен режим, при който се чувства добре. А движението (независимо от храненето) трябва винаги да присъства в достатъчни количества, особено когато липсва в ежедневните задължения...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lorka
Начинаещ


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Окт 20, 2004 10:58 am    Заглавие: в защита на диетите Отговорете с цитат

диетите са си много хубаво нещо!! аз си имам една любима - ябълкова - по 3 ябълки преди всяко ядене.
някои пък много обичат диетите с пържоли... но и там трябва да има разнообразие: един ден на свински, следващия - пилешки...
пък и всички знаем, че не бива с нищо да се прекалява, дори и с ядене!! защото преяждането води затлъстяване, затлъстяването - до сърдечни болести, а инфарктът, всички знаем, може да ти осигури много бърза среща с дядо боже, пък на никого не му се иска това да става толкова скоро. по-добре първо да поизчистим сторените грехове, а е хубаво те да са повечко, че иначе е много труден тоз живот...
но гладуването наистина май не е много хубаво. чувала съм, че ако гладуваш, може да получиш просветление - да си светнеш главата в теракотения под, щото си припаднал от глад или да станеш толкова прозрачен, че слънчевите лъчи да минават през тебе... но съм чувала и че гладуването води до дълголетие... сигурно защото ти е нужно повече време да си изядеш писаното за този живот...
уфф, нещо огладнях... отивам да си купя ябълки... поне три!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
QNa
Напреднал


Регистриран на: 06 Юли 2005
Мнения: 85
Местожителство: aT tHE m0oN...thE thirD holE aftER thE tuRninG

МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2005 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

най-чЕсТо,съм.на.диЕтата:"гладувай.до.слЕдващото.ЯдЕНЕ"
ак0.човЕк.ЯдЕ.достатъчно..може.пак.да.отслабнЕ..Wink
_________________
doRi.i.saMa.da.syM.v.avtobuSa..paK.shtE.sE.buTam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Похапване Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group