Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

За любителите на зимните кънки

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Различно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EmilAleksov
Администратор


Регистриран на: 14 Окт 2004
Мнения: 700
Местожителство: Bulgaria, Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 19, 2004 12:58 am    Заглавие: За любителите на зимните кънки Отговорете с цитат

Вече е открит сезона за зимните кънки в София!
За съжаление пързалката в Зимния дворец в Студентски град ще отвори врати чак след Нова година (по незнайни причини!). Така че единствения "избор" остава спортен комплекс Славия. Пързалката работи всяка събота и неделя, като часовете за свободен достъп на граждани са от 12ч и 18ч. Лошото е че кънките, които се дават под наем не са много като брой, така че тези, които нямат собствени, е хубаво да помислят за по-ранно нареждане на опашката пред касата...
Иначе цените са нормални - 2лв за наем на чифт кънки и 2лв вход за пързалката, а ледът си е все така твърд и студен при посядане...
Така че нека се пързаляме (без да ни изпързалят)! Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 12:24 pm    Заглавие: Ah, tezi zimni kanki! Отговорете с цитат

Az imam mnogo loshi spomeni ot karaneto na zimni kanki i to tochno na parzalkata Slavia. Parviat pat, kogato se kachih njamashe 37 nomer i karah s edni 42 - za hokeisti sas zabci otpred. Spomnjam si sashto taka, che sled tova machenie imah strashna muskulna treska na racete ot tova, che prez cjaloto vreme se tegleh, darjeiki se za parapeta. A vtoria pat kato otidoh takmo veche se vratkah na 1m ot parapeta leka poleka, kogato edin mi varhletja otzad, sabori me i do kraja pak imah poveche muskulna treska na racete, otkolkoto na krakata. Mai hodih i treti pat, no si spomnjam, che prez cjaloto vreme me beshe strah njakoi da ne me blasne (vse pak krainicite makar i da ne sa kato na Naomi Kembal, sa si mi neobhodimi)....Smile

Blazja na vsichki, koito mogat da karat zimni kanki i sa se nauchili! Pojelavam Vi veseli momenti na parzalkata!Smile
Върнете се в началото
wanja
Начинаещ


Регистриран на: 26 Окт 2004
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 12:27 pm    Заглавие: Ot Wanja Отговорете с цитат

Machenicata s kankite sam az Smile)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
genovk
Начинаещ


Регистриран на: 15 Фев 2006
Мнения: 13
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 06, 2006 10:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дайте пресна информация Question Question Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
pgp
Начинаещ


Регистриран на: 10 Май 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Май 16, 2006 11:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing В настоящия момент има пързалка по финландските езерца.... Тук ще се наложи да изчакаме следващия сезон Razz. Аз карам редовно на "Славия", там лед има когато работи пързалката, твърд и прочее както каза Емо... Който иска следващия сезон може да се присъедини, може да организираме група.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Различно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group