Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бих ви представил няколко изискани заглавия тук

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Литература, театър, филми, музика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
eek
Начинаещ


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 4
Местожителство: Bulgaria

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 4:40 pm    Заглавие: Бих ви представил няколко изискани заглавия тук Отговорете с цитат

"Умират глупаците" - Марио Пузо - книгата е много интересна. Аз си мислех, че Марио Пузо пише някакви просташки книжки подобни на "Конан" и "Рамбо" ( представяш ли си да четеш такава книга, филма е тъп, а какво остава а книгата ), обаче Марио Пузо има много хубави книги. Поредицата за Кръстника също много ми хареса.
Друга великолепна книга е "Младите лъвове" ама не се сещам на кой автор е. Ако се сетя ще пиша пак.
"Нощна стража" - Тери Пратчет - не е лоша
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
EmilAleksov
Администратор


Регистриран на: 14 Окт 2004
Мнения: 700
Местожителство: Bulgaria, Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 19, 2004 1:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Младите лъвове" е на Ъруин Шоу, наистина много добра книга (за който обича дългите романи за войната и живота) Smile Спомням си, че много ме впечатли завършека на книгата...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Вто Ное 23, 2004 11:23 am    Заглавие: turgenev Отговорете с цитат

men puk ujasno me kefi turgenev. i osobeno malkite mu povesti- " parva ljubov", " assia", mislq 4e daje gi ima v edin sbornik vsi4kite.
napravo me razbi, zna4i opisaniqta mu sa tolkova istinski i jivi, 4e kogato ti opisva edna no6tna reka, ti q vijda6 pred sebe si, 4uva6 valnite............i v sa6toto vreme sled vsi4ki gledki, koito e opisal ima edno takova izre4enie "pogled na vljubeno momi4e, moje li nqkoi da te opi6e?" ....mnogo e zabiva6to i to4no na mqsto Smile zaslujava si da se pro4etat!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
The_big_mouth
Начинаещ


Регистриран на: 12 Юли 2005
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Юли 12, 2005 9:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на мен пък ми харесва Чехов, твърде нестандартни са му творбите в сравнение с други автори
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Юли 29, 2005 1:31 pm    Заглавие: чехов Отговорете с цитат

чехов е една доста сложна тема Smile при него всичко е многопластово и нещата не са такива каквито изглеждат. определено е много добър в това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alhimikat
Начинаещ


Регистриран на: 08 Юли 2005
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2005 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Наполеон Хил - "Мисли и забогатявай"

Доналд Тръмп - "Изкуството на сделката"

Достоевски - "Братя Карамазови" ; "Престъпление и наказание"

Албер Камю - "Разбунтуваният човек" ; "Митът за Сизиф" ;

Димитър Димов - "Тютюн"

Паулу Коелю - "Алхимикът"

п.п.
стига съм се уливал,вие си знаете Embarassed Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ejito
Начинаещ


Регистриран на: 31 Юли 2005
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Нед Юли 31, 2005 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат


gore6to prepora4vam...Aleksandar Kyprin i novelata Sylamit...

_________________
Лошо, мислеше той, е, че Хорас е толкова висок. Човек с такава дължина осъзнаваше какво правят краката му едва след известно време...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2006 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Александра Маринина - " Фантомът на паметта"
Който е чел нейни книги знае,че тя пише кримки за съвременна Москва. Първата нейна книга, която прочетох........може да се каже, че първите 50 страници ме побъркаха заради начина на изразяване, но после си дадох сметка, че руснаците така си говорят и ми стана интересно. В общи линии освен престъпленията и разплитането им интересно е и описанието на живота в Москва сега.
А специално тази книга - " Фантомът на паметта" смея да твърдя, че е една доста мъдра и философска книга! В нея Маринина излиза от рамките на криминалето и преплита реалност и фантазия и има какво да се научи! Ако ви попадне, не се стряскайте от обема и, а я прочетете. Стига да имате време, ще я глътнете за 2-3 дни!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Литература, театър, филми, музика Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group