Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Покана за ски рандоне Рила-Пирин

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Снежни спортове
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ъгент-007
Начинаещ


Регистриран на: 19 Дек 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2006 12:21 pm    Заглавие: Покана за ски рандоне Рила-Пирин Отговорете с цитат

Ъгент 007 с партизанско име Тоце издирва г-жа Света за да я покани най-учтиво на едно ски-турне тази зима. Надявам се най-сетне да благоволи да приеме дъгогодишните ми призиви породени от доброто впечатление, което остави у мен при една съвместна приключенска експедиция из Западните Покрайнинии.

Моля д' не ме бъркат с ъгент Гоце. Фен съм на филма "Командира на щастливата щука", рекламната група MDG7 и на риболова с подводници.Имам и един приятел Горски, който много се притеснява поради изсичането на горите, озоновите дупки и глобалното затопляне.

Скъпа г-жо Света,

Моля пишете ми ако ришите да благоволите да идим заедно на риболов за щука или на някое съвместно ски де рандоне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Снежни спортове Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group