Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Театрални постановки в София

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Литература, театър, филми, музика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
EmilAleksov
Администратор


Регистриран на: 14 Окт 2004
Мнения: 700
Местожителство: Bulgaria, Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 26, 2004 12:46 pm    Заглавие: Театрални постановки в София Отговорете с цитат

Имам предложение в тази тема всеки, който скоро е ходил на театър да си даде мнението за това, което е гледал (къде, кога, защо, как Razz), защото театърът си е театър и нищо не може да се сравни с това да гледаш на живо актьорската игра...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lorka
Начинаещ


Регистриран на: 18 Окт 2004
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Сря Ное 10, 2004 10:27 am    Заглавие: "Приказки от Виенската гора" в НАТФИЗ Отговорете с цитат

Комедия, изиграна с много ентусиазъм от студентите (те винаги са ентусиазирани!! :о) ). Народът направи коремни плочки от смях.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Ное 22, 2004 6:37 pm    Заглавие: "pose6tenieto na starata dama" naroden teatar Ivan Отговорете с цитат

mislq 4e si zaslujava da se vidi,za6toto vsi4ko "staro"(ako moga taka da kaja) se preplita s vsi4ko "novo",sme6noto s tajnoto po edin mnogo gotin na4in i 4estno kazano na momenti ne znae6 da se smee6 li ili da pla4e6. hubavo e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Чет Мар 03, 2005 12:45 pm    Заглавие: ВСЕКИ ЧОВЕК Отговорете с цитат

" За животите и краищата ни разказва, как преходни бидейки всички ще умрем !"
Пиесата е моралите от 15 век, темата е мрачна , но това не може да се каже за постановката.
Това е разказ за пътуването на всеки човек от своето вън към своето вътре и това пътуване му отнема цял живот!
Текста е игрив , декора почти условен, музиката към представлението страхотна, играта на актьорите-супер, а чувството за хумор....прелива.
Мисля , че определено ще ви хареса!
Играе се в " Червената къща " - тя е на ул. " Любен Каравелов " №15
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:19 am    Заглавие: Случка в зоопарка Отговорете с цитат

нова постановка в театър " Сълза и смях". тази седмица е премиерата Smile Играят Валентин Ганев и Миро Косев. Определено има какво да се види и съм сигурна, че ще ви хареса Smile пиесата е пост-абсурдна, но света е толкова ненормален, че не звучи абсурдно, а съвсем реално. Темата е доста силна - един човек тръгва да си търси смъртта, просто защото не издържа да живее в свят, в който хората са отделени един от друг с решетки. Въпреки, че звучи мрачно, има много чувство за хумор и смешни моменти.
Гледайте го - има над какво да се замислите, като излезете от театъра Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Нед Дек 04, 2005 4:31 pm    Заглавие: януари Отговорете с цитат

"януари" на Радичков на сцената на "Младежки Театър". Първо и особено впечатляващо е.......(преди спектакъла) да видите самата сграда(те си се преместиха пак на Дондуков)дай боже всички театри да станат такива!
а за самото представление....който познава творчеството на Радичков, значи не се съмнява в текста-естествено смешен и изпъстрен с хумора и лафовете от едно време. режисурата и играта на актьорите също са добри. всеки герой си има собствената характеристика, всеки си знае мястото и са много добри като екип. има и някои доста сполучливи трикове, но няма да ви ги издам, за да идете да гледате.
само за съжаление финала са го съкратили и не става ясно за какво точно става дума и къде изчезват всички,ноооооооо ако го изгледате и ви се прииска да знаете-питайте, ще ви кажа!
едно е сигурно-няма да си загубите времето напразно!!!
и моля вииииииииии ходете на театър и препоръчвайте и вие нещо, че както е тръгнало само аз си пиша тука! срамно е направо!!!
струва си да отделите една вечер и да видите представлението Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
jivi93
Напреднал


Регистриран на: 12 Авг 2005
Мнения: 44
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Дек 05, 2005 12:47 am    Заглавие: Абсолвента Отговорете с цитат

Едни от нещата, заради които ми липсва София, са театрите. Но предната седмица успях да отида там в "Сълза и смях" и да се насладя на чудесната игра на актьорите в Абсолвента, една постановка на Ивайло Христов с авторска музика на Дони. Театърът (изобщо! Не говоря само за конкретния спектакъл) оставя незабравимо усещане за празник в душата. Всеки трябва да го преживее.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2006 1:00 pm    Заглавие: "Лекар по неволя" в народен театър Иван Вазов Отговорете с цитат

Режисьор Мариус Куркински. Това е едно доста противоречиво представление. Когато го гледах половината от зрителите бяха стъписани и си излязоха, но бих казала, че на другата половина им хареса. Честно казано символиката е доста странна, понякога стряскаща, но на моненти и много забавна. Мисля че си струва да бъде изгледано до край.....а и самия финал определено трябва да бъде видян!!! Twisted Evil
В главните роли са Иван Юруков и Мария Сапунджиева(няма да споменавам, че и двамата са супер, то си е ясно), но и целия екип е интересен и доста добър!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Окт 13, 2006 1:02 pm    Заглавие: хаиде де! Отговорете с цитат

абе хора защо никой друг не пише и не препоръчва нищо за гледане?! аз си иам бебе и ми е малко трудно да ходя редовно на театър, но ако ми препоръчате нещо мога поне него да изгледам!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ice
Начинаещ


Регистриран на: 22 Ное 2004
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Вто Дек 19, 2006 1:12 pm    Заглавие: "Ах този джаз" в Народния театър Отговорете с цитат

мииии да започнем с билетите-безумно скъпи са!!!(прекалено даже за това, което предлага самото представление) поне да бяха включили безплатен паркинг към тях! За информация-паркинга срещу двореца вечер след 18:30 е свободен.
това, което ме издразни ужасно е, че преди представлението и в антракта на сцената се спускаха неонови реклами на уискита и разни др. неща.
за самото представление...ако харесвате музиката - същата е и си е хубава; ако имате любими моменти от филма - ще останете разочаровани, аз много се кефя на "голия" танц и накрая като пеят жената, дъщерята и любовницата и в общи линии не ми хареса как са поставени - доста слабо в сравнение с оригиналните. от друга страна поне ще си наплакнете очите с хубави мъжки и женски тела (то като няма какво друго да видиш, поне това). В крайна сметка, струва ми се, че когато оригинала е толкова страхотен, или трябва да си много смел и гениален, за да се опиташ да го стигнеш, или изобщо да не се захващаш! А това представление го спасява най-вече музиката. но това си е лично моето мнение, така че ако ви се гледа - гледайте го, може и да ви хареса! всъщност не е лошо, само е леко посредствено Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> Литература, театър, филми, музика Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group