Естествени хранителни добавки за по-добро здраве!
.::Емил Алексов::.
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Столът

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> За живота, вселената и...
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tedy
Начинаещ


Регистриран на: 31 Окт 2004
Мнения: 3
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 23, 2004 3:58 pm    Заглавие: Столът Отговорете с цитат

STOLUT

V edno selze v Ispania jiveeli basta i dasteria.Edin den dasteriata pomolila svestennika da doide v kastata im,
zastototo basta i e mnogo bolen.
Kogato svestenikat pristignal v bednata kasta,nameril bastata v svoelto leglo ,s glava,podprina,na dve vazglavnizi. .Do legloto imalo edin darven stol i svestenika pomislil,che e sloven tam,za negovoto posestenie
Predpolagam,che me chakate-mu kazal toi
Ne,koi ste vie?-otvarnal bolniat
Az sam svestenika. Povika me dasteria vi,za da se pomolia sas vas za vasheto ozdraviavane;kogato vliazoh i vidiah praznia stol,pomislih,che e slojen za men
A,stola-otvarnal bolnia,i dobavil-Bihte li zatvorili vratata..
Svestenika,iznenadan,zatvoril vratata.
Bolniat zapochnal:
Ne sam spodelial sas nikogo,no az prez zelia mi jivot ne znaeh kak da se molia.Kogato otivah na zarkva da slusham molitvi,ot ednoto uho mi vlizashe,ot drugoto mi izlizashe…prosto kazano-ne znaeh kakvo pravia tam.Na kraia,predi mnogo vreme, prestanah okonchatelno da hodia na zarkva.
Taka prodalji do predi okolo 4 godini,kogato moiat nai-dobar priatel mi kaza:Giuseppe,molitvata e prosto edin razgovor s BOG.Ste ti dam edin savet:
Sedni na edin stol i sloji drug prazen pred teb.Predstavi si,che pred teb na prazniat stol sedi BOG
Govori Mu i Go slushai,taka kakto sega sas men.Zastoto BOG kazva:AZ STE BADA VINAGI SAS TEB
Opitah,haresa mi i ottognava go pravia pone dva chasa na den.Vnimavam da ne me vidi niakoi,zastoto ste me pomisli za lud.
Svestenikat ostanal mnogo dovolen i kazal na Giuseppe da ne prestava nikoga,zastoto ,tova koeto pravi e edno mnogo dobro delo.
Dva dni po-kasno dasteriata povikala svestenika,za da mu kaje,che basta i e pochinal.
Svestenikat popital:
Pochina v mir?
Da-otgovorila tia-kogato vie si otidohte,toi me povika v staiata si,zeluna me i mi kaza,che mnogo me obicha.Posle izliazoh i kogato sled edin chas se varnah,go namerih martav .Zabeliazah opache nesto stranno:malko predi da umre e stanal ot legloto –namerih go s glava,podpriana na stola,blizo do legloto mu.Vie kakvo mislite?
Svestenika,dalboko razchuvstvan,si iztril salzite i otgovoril:
DA MOJEHME VSICHKI DA SI OTIDEM PO TOZI NACHIN!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
bebolina
Начинаещ


Регистриран на: 19 Юли 2005
Мнения: 10
Местожителство: In The Middle Of Nowhere No.13

МнениеПуснато на: Пет Юли 22, 2005 6:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

razplakah se
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    .::Емил Алексов::. Форуми -> За живота, вселената и... Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group